Plany cenowe

Zobacz ile musisz zainwestować w swoją biznesową przyszłość.

Ludzie, którzy kochają nasze miejsce

Oferujemy różne pakiety. Zobacz, który będzie odpowiadał Ci najbardziej.

Członkostwo wirtualne

PLN 39/miesięcznie*

Dołącz do naszej sieci biznesowej. Zdobądź nowe kontakty. Zyskaj wsparcie w marketingu i promocji. Znamy się na promowaniu lokalnych rozwiązań. Odkryj w sobie rekina biznesu. Oferujemy profesjonalne wsparcie w zarządzaniu marketingowym Twoją firmą. Rozpoczynamy od analizy i planowania, przez tworzenie strategii marketingowej, jej wdrażanie, a później raportowanie

Dedykowane biurko

PLN 89/miesięcznie*

Oprócz rzeczy opisanych powyżej, w tym pakiecie znajduje się Twoje miejsce w naszej strefie co-workingowej. Praca w domy to za mało? Doskonale to rozumiemy, dlatego masz okazję przyjść i pracować razem z Nami. Praca w towarzystwie innych osób motywuje i zwiększa naszą wydajność. Ponosimy koszty biura, ale jesteśmy w stanie pracować więcej i osiągać lepsze rezultaty.

Prywatne biuro

PLN 229/miesięcznie*

Czasami nawet własne biurko nie wystarcza. Zwłaszcza jeżeli przed nami jakieś ważne spotkanie biznesowe z klientem bądź szkolenie wewnątrz zespołu. Bez względu na cel, masz zawsze do dyspozycji salę konferencyjną, w której możesz usiąść razem ze swoim zespołem i przedyskutować potrzebne kwestie.